Mateřská škola České Kopisty

V mateřské škole máme jednu třídu plnou dětí od 3 do 6 let. A taky dvě úžasné paní učitelky Anetu a Adélu, které mají originální nápady, pořád dobrou náladu a které s námi vyvádějí nejrůznější skopičiny. Umí hrát na klavír a na flétnu a rozmotávají nám neposlušné jazýčky při logopedických cvičeních.

Ve školce máme kromě jiného interaktivní tabuli, na které si můžeme vyzkoušet, jak jsme šikovné. Po obědě chodíme spát (paní učitelky ne). Ale komu to nejde, může si třeba něco prohlížet nebo si potichu hrát, aby nerušil ostatní.

U školy máme pěknou zahradu s altánem, chodíme tam každý den. A když je pěkné počasí, proběhneme se po velkém fotbalovém hřišti nebo po hřišti s umělým povrchem.

Občas se zajdeme podívat na velké školáky, jak jim to ve škole jde. A těšíme se, až budeme důležití jako oni.